Sedinta Comisiei Tehnice de Amenajarea Teritoriului si Urbanism din data de 19.12.2018, orele 11 - Primaria Caracal

Ordinea de zi a ședinței din data de 19.12.2018  ora 11 a Comisiei Tehnice de Amenajarea Teritoriului si Urbanism a municipiului Caracal:
          1.Analiza si propunere de avizare a documentatiei de urbanism Plan Urbanistic Zonal (P.U.Z.) si Regulament Locale de Urbanism (R.L.U.) afferent, in vederea realizarii investitiei “Locuinte colective in regim de inaltime P+4E cu echipamente de interes public la parter pe str. Iancu Jianu nr. 7 si nr. 11, Municipiul Caracal, judetul Olt”; investitori: Luca Roxana, Luca Remus Dacian, Dumitrescu Flaviu Teodor, Dumitrescu Diana Madalina.
00-Raportul informarii si consultarii publicului
MEMORIU
REGULAMENT DE URBANISM
U.0 INCADRARE IN ZONA
U.1 SITUATIA EXISTENTA - PLAN DE SITUATIE
U.2 SITUATIA PROPUSA - REGLEMENTARI
U.3 SITUATIA PROPUSA - REGIMUL JURIDIC
U.4 SITUATIA PROPUSA - PERSPECTIVE
U.5 SITUATIA PROPUSA - PERSPECTIVE

2.Analiza si propunere de avizare a documentatiei de urbanism Plan urbanistic Zonal (P.U.Z.) si Regulament Locale de Urbanism (R.L.U.) afferent, in vederea realizarii investitiei “Sala pentru spectacole, expozitii, festivitati si servicii comerciale – CF nr. 55298”, “Amenajare parcare – CF nr. 55250” si “Amenajare terasa acoperita – CF nr. 55300” pe strada Piata Victoriei nr. 14, Municipiul Caracal, judetul Olt; investitori: SC COBRALI 2000 SRL, SC PARC SA.
00-Raportul informarii si consultarii publicului
MEMORIU