Anuntarea intentiei de elaborare “LOCUINTE COLECTIVE IN REGIM DE INALTIME P+4E CU ECHIPAMENTE DE INTERES PUBLIC LA PARTER PE STR. IANCU JIANU NR.7 SI NR. 11, MUNICIPIUL CARACAL, JUDEŢUL OLT” - Primaria Caracal

INTENŢIE DE ELABORARE

PLAN URBANISTIC ZONAL ŞI REGULAMENT LOCAL DE URBANISM AFERENT ACESTUIA PENTRU

ARGUMENTARE: CONSTRUIREA A DOUA LOCUINTE COLECTIVE IN REGIM DE INALTIME P+4E CU ECHIPAMENTE DE INTERES PUBLIC LA PARTER.

• INIŢIATOR: LUCA ROXANA, LUCA REMUS DACIAN, DUMITRESCU FLAVIU TEODOR, DUMITRESCU DIANA MADALINA
  • ELABORATOR: S.C. SM GENERAL INVEST S.R.L., ARH. URB. ANGELA BUȘCĂ

Descarca Anunt