Anuntarea intentiei de elaborare “EXTINDERE SI SCHIMBARE DESTINATIE DIN LOCUINTA IN SPATIU COMERCIAL SI SPATIU DEPOZITARE, STR. ELENA DOAMNA NR. 5, MUNICIPIUL CARACAL, JUDEŢUL OLT” - Primaria Caracal

INTENŢIE DE ELABORARE

PLAN URBANISTIC ZONAL ŞI REGULAMENT LOCAL DE URBANISM AFERENT ACESTUIA PENTRU

STR. ELENA DOAMNA NR. 5, MUNICIPIUL CARACAL, JUDEŢUL OLT”

ARGUMENTARE: PE PARCELA STUDIATA EXISTA O CONSTUCTIE P+1, IN SUPRAFATA CONSTRUITA DE 52.00 MP, AVAND FUNCTIUNEA DE LOCUIRE. SE DORESTE SCHIMBAREA DESTINATIEI ACESTEI CONSTRUCTII, DIN  LOCUINTA IN SPATIU COMERCIAL SI SPATIU DEPOZITARE, SI EXTINDEREA ACESTEIA CU O CONSTRUCTIE AVAND FUNCTIUNEA DE SPATIU COMERCIAL, SC = 96.00 MP, SI REGIM DE INALTIME PARTER.

• INIŢIATOR: VOICU AUREL
  • ELABORATOR: S.C. SM GENERAL INVEST S.R.L., ARH. URB. ANGELA BUȘCĂ