Informaţii PUG/PUZ/PUD - Primaria Caracal

Proiect hotarare nr. 01 din 11.01.2016 privind aprobarea documentatiilor de urbanism

Proiect nr. 01/11.01.2017 REFERITOR LA: „Aprobarea documentaţiilor de urbanism: Plan  Urbanistic Zonal(PUZ) şi Regulament Local de Urbanism(RLU) pentru "Obţinerea autorizaţiei de construire pentru  locuinţă, strada Reconstrucţiei nr. 38A, municipiul Caracal, judeţul Olt" generat de imobilul din strada Reconstrucţiei  nr. 38A şi zona cuprinsă între Mircea Vodă, Rahovei, Reconstructiei, Grigore Alexandrescu"

Proiect hotarare nr. 02 din 11.01.2016 privind aprobarea documentatiilor de urbanism

Proiect nr. 02/11.01.2017 REFERITOR LA: „Aprobarea documentaţiilor de urbanism: Plan  Urbanistic Zonal(PUZ) şi Regulament Local de Urbanism(RLU) pentru "Locuinţă P+M, str. Pârâului nr. 32,   municipiul Caracal, Judeţul Olt"  generat de imobilul din strada  Pârâului nr. 32"

Proiect hotarare privind aprobarea documentatiilor de urbanism

Proiectului de hotărâre nr. 82 din 05.04.2016 referitor la: „Aprobarea documentaţiilor de urbanism:plan urbanistic zonal(puz) şi regulament local de urbanism(rlu) în vederea realizării investiţiei „locuinţe pentru tineri destinate închirierii,  judeţul olt, municipiul caracal, str. Dragoş vodă nr. 2c"

teatruvechi.jpg