´╗┐ Proiectului de hotarare privind stabilirea nivelurilor pentru valorile impozabile, impozitele si taxele locale ├«n anul 2014 - Primaria Caracal
´╗┐

Proiectului de hotarare privind stabilirea nivelurilor pentru valorile impozabile, impozitele si taxele locale în anul 2014

Subscrisa U.A.T. Municipiul Caracal, cu sediul în Pia┼úa Victoriei nr. 10, anun┼ú─â c─â în ┼čedin┼úa public─â din luna decembrie 2013 vor fi supuse spre dezbatere urm─âtoarele proiecte de hot─ârâre:

• Stabilirea valorilor impozabile, impozitelor si taxelor locale, altor taxe asimilate acestora precum si amenzile aplicabile pentru anul 2014;
  • Facilitatile  fiscale pentru  anul 2014 acordate unor persoane fizice sau juridice;
  • Instituirea unor tarife pentru prestari servicii catre persoanele fizice si persoanele juridice precum si aprobarea nivelurilor unor taxe locale pentru anul 2014.

Persoanele interesate sunt rugate ca, pân─â cel târziu la data de 15.12.2013, s─â depun─â în scris propuneri, sugestii sau opinii cu privire la actele normative supuse dezbaterii publice, la sediul U.A.T. Municipiul Caracal, Pia┼úa Victoriei nr.10.

Data afi┼č─ârii:29.11.2013

Descarc─â proiectul