CONSULTARE ASUPRA PROPUNERILOR PRELIMINARE PLAN URBANISTIC ZONAL ŞI REGULAMENT LOCAL DE URBANISM AFERENT ACESTUIA ÎN VEDEREA OBTINERII AUTORIZATIEI DE CONSTRUIRE DIN 29.06.2021 - Primaria Caracal

CONSULTARE ASUPRA PROPUNERILOR PRELIMINARE

PLAN URBANISTIC ZONAL ŞI REGULAMENT LOCAL DE URBANISM AFERENT

pentru Hala metalica cu destinația de service auto, str. Măceșului nr. 9E, Caracal, jud. Olt

Inițiator:     ION FLORIN CORNEL, ION RAMONA CRISTINA

Elaborator: SC ANGELA BUSCA ARCHITECTURE SRL

PUBLICULESTE INVITAT SĂ TRANSMITĂ OBSERVAŢII

• asupra documentației PUZ disponibilă la sediul Primăriei Municipiului Caracal din Piața Victoriei nr. 10, Compartiment Documentații de urbanism, publicitate stradală, si pe pagina de internet a instituției:

PUBLICUL ESTE INVITAT SA PARTICIPE LA:

• Întâlniri cu beneficiarul si proiectantul documentației de urbanism pentru identificarea intereselor mutuale, organizate la sediul Primăriei Municipiului Caracal, în perioada/ziua 01.07.2021 – 15.07.2021 , între orele 9:00 – 13:00  În acest sens, se vor transmite solicitări către Primăria Municipiului Caracal de către publicul interesat.

teatruvechi.jpg