Primaria
RO_OT_Caracal_national_theatre
parc-poroineanu
17 Feb 2023

Proiect de hotărâre privind aprobarea Regulamentului privind amplasarea construcțiilor, instalațiilor în zona drumurilor publice din Municipiul Caracal

Categorie - Transparență decizională

Astăzi, 17.02.2023, Municipiul Caracal prin Primar – Doldurea Ion, anunță deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare a proiectului următorului act normativ:

Propuneri, sugestii, opinii cu valoare de recomandare privind proiectul de act normativ supus procedurii de transparență decizională se pot depune până la data de 27.02.2023 :

[x] prin formularul online disponibil pe pagina de internet a instituției la linkul https://www.primariacaracal.ro/contact/

[x] ca mesaj în format electronic pe adresa de e-mail: office@primariacaracal.ro;

[x] prin poștă, pe adresa  str. Piața Victoriei nr. 10, Municipiului Caracal, Jud Olt.;

[x] la sediul instituției, la Biroul de Relații cu Publicul al Instituției, din  str. Piața Victoriei, nr. 8, zile lucrătoare   între orele 0800-1400 .

Materialele transmise vor purta mențiunea Aprobarea Regulamentului privind amplasarea construcțiilor, instalațiilor în zona drumurilor publice din Municipiul Caracal.